Firmamız reklam ve promosyon sektörünü kendisine uzmanlık branşı olarak seçmiş ve bu sektör dahilinde hizmet veren bir çok partner ve iş ortağı ile birlikte 7/24 güçlü hizmeti ve memnuniyeti esas alarak hizmet vermektedir.

Gelişmekte olan teknoloji sistemlerinin ülkemizde bir öncüsü olmayı hedef edinerek, her geçen gün altyapımızı çağın gerekliliğine uyum sağlayarak büyütmekteyiz.

İmalatçı, ithalatçı özellikleri yüksek miktarlı stokları ve uygun fiyat politikası ile sektörün bilinen ve saygı duyulan firması olmak için ekibimizi her geçen gün daha da güçlendirmekteyiz.

Firmamız Ürün yelpazesini müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir.

20’un üzerinde Plakalık çeşidi, 50’nin üzerinde Anahtarlık çeşidi, 30’un üzerinde Ruhsat Kabı çeşidi, 40′ ın üzerinde Masa Üstü Gereçler çeşitleri, 100′ ün üzerinde Yedek Parça çeşidi, Oto Kokusu, Filtre, Kauçuk Paspas, Koltuk Kılıfı, Kağıt Paspas, Direksiyon Streci, Balata Spreyi, Motor Yağı, Silecek Suyu, Showroom Tabela, Kartvizit, Çakmak, Tükenmez Kalem, USB Bellek, Sunum Cihazı, Termos çeşitleri, çanta çeşitleri, sekreterlik çeşitleri, organizer, ajanda, not defteri ve her geçen yıl artan ürün çeşitlerini kendi bünyesinde ve kendi stoklarında bulundurarak sektörün öncü firmalarından olmanın gereklerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Sektör tecrübemiz ve stoklarımızda bulunan ürünlerin derhal sevkiyata hazır durumda olması, ürün tesliminde müşterilerini asla zor durumda bırakmamak temel çalışma prensibimizi uygulamakta bizlere yardım etmektedir.

Ürünleri tamamının kendi stoklarında bulundurmanın yanında ürünlere uygulanmakta olan tüm baskı şekillerini de güvenilir ve titizlikle üreten atölyelerden tedarik etmekteyiz.

Yaratıcılık ve Tasarım

Görsel grafik ve ürün tasarımı konusunda zengin deneyim ve uzmanlığımızla öne çıkıyoruz.

Teknolojide Üretim Kapasitesi

Sektördeki en son teknolojilere olan hakimiyetimizle, üretim süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için en gelişmiş araçları kullanıyoruz.

Referanslarımız

Referanslarımız, güvenilir iş ortağınız, üst düzey ürün segmentindeki projelerimiz ve işbirliklerimiz, sektördeki seçkinliğimizi ve güvenilirliğimizi kanıtlıyor.